Pracuj razem z nami!

Stabilna firma o ugruntowanej pozycji na rynku, miła atmosfera w pracy i liczne benefity - czekają na Ciebie.

Dowiedz się więcej
  • Stabilna firma
  • Przyjazna atmosfera
  • Liczne benefity

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Co oferujemy?

  • jesteśmy solidnym pracodawcą o ugruntowanej pozycji na rynku, na którym działamy już ponad       25 lat
  • zatrudniamy w oparciu o umowę o pracę
  • przyjazne godziny pracy
  • oferujemy duże możliwości rozwoju zawodowego
  • szkolenia
  • zapewniamy niezbędne narzędzia pracy

Benefity

  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • karta Multisport, bilety do kina
  • wczasy pod gruszą
  • dofinansowanie do wypoczynku dzieci i młodzieży
  • świąteczna karta pre-paid

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

KIEROWCA-OPERATOR AUTOCYSTERNY LPG

Miejsce pracy: Rakowice Małe k. Lwówka Śląskiego

Ramowy zakres obowiązków:

·        prowadzenie dokumentacji kierowcy

·        czynności spedycyjne związane z transportem towarów niebezpiecznych

·        stosowanie środków ochrony indywidualnej

·        dbałość o użytkowany pojazd, w tym kontrolowanie terminów ważności badań technicznych

·        załadunek i rozładunek cysterny samochodowej zgodnie z instrukcją stanowiskową

·        udział w czynnościach związanych z przygotowaniem zbiorników stacjonarnych gazu płynnego do badań technicznych

·        udział w procesie dystrybucji i dostaw gazu płynnego – napełnianie/opróżnianie zbiorników stacjonarnych gazu płynnego

·        przestrzeganie przepisów wynikających z Ustawy o czasie pracy kierowców

Wymagania:

·        osoba mieszkająca w okolicach Lwówka Śląskiego  – miejsce pracy woj. dolnośląskie, śląskie, opolskie, lubuskie, wielkopolskie

·        wykształcenie min. zawodowe

·        prawo jazdy – kat. C, mile widziana kat. E (przyczepy)

·        aktualna kwalifikacja wstępna kierowcy

·        uprawnienia ADR - cysterny

·        mile widziane uprawnienia na HDS (istnieje możliwość skierowania na kurs)

·        uprawnienia TDT załadunek i rozładunek zbiorników z gazem (istnieje możliwość skierowania na kurs)

·        dobra dyspozycja psychofizyczna

·        gotowość do pracy w systemie delegacyjnym

·        komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

BAŁTYKGAZ oferuje:

·        umowę o pracę na pełen etat lub umowę o współpracy

·        bardzo dobrze wyposażone stanowisko pracy

·        pokrycie kosztów delegacji

·        pracę w zespole doświadczonych specjalistów gwarantującą stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy

·        szkolenia zawodowe i uprawnienia specjalistyczne

·        ubezpieczenie grupowe na życie

·        kartę Multisport/bilety do kina

·        "wczasy pod gruszą"

·        dofinansowanie do wypoczynku dzieci i młodzieży

·        świąteczną kartę pre-paid

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o przesłanie swojego CV na adres e-mailowy: biurozarzadu@baltykgaz.pl

Prosimy o dodanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym zgłoszeniu, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z treścią Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. (opcjonalnie): Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."

W procesie rekrutacji BAŁTYKGAZ SP. Z O.O. oświadcza, że jest Administratorem Państwa danych osobowych. Pełna informacja o sposobie i celach przetwarzania danych dostępna jest pod adresem: https://www.baltykgaz.pl/rodo